Terug

Maison Colette: 95/100 en 4 koffers van Hotel Inspector


8/31/2025


Maison Colette: 95/100 en 4 koffers van Hotel Inspector

Maison Colette in Westerlo/Tongerlo ontving de score van 95/100 en 4 reiskoffers omwille van de prachtige inrichting van de kamers met veel aandacht voor detail en voor Belgische merken in combinatie met een uitstekende restaurantbeleving, hier kunnen gasten genieten van de hartverwarmende gastvrijheid van bij de aankomst tot aan het vertrek in combinatie met een professionele service wat resulteert in een bijzondere totaalbelevenis. www.maison-colette.be

Foodtaster.be is klaar voor een nieuwe uitdaging: "Hotel Inspector"

Op dit platform zorgen we voor beoordelingen van hotelovernachtingen, logeeraccommodaties en B&B's eventueel in combinatie met een restaurantbeleving. Ons doel blijft hierbij hetzelfde: gasten helpen bij het maken van een geschikte keuze en uitbaters met onze recensie motiveren om hun niveau te behouden of zelfs tot een hoger niveau te tillen. Net als bij Foodtaster.be kan je hiervoor rekenen op een bekwaam en onafhankelijk team.

Elke accommodatie krijgt een score op 100 punten. Daarnaast kunnen er 5 koffers verdiend worden, afhankelijk van de faciliteiten die aanwezig zijn of aangeboden worden.

De score wordt op 100 punten toegekend met een extra aanduiding van 1, 2, 3, 4 of 5 reiskoffers.

Reiskoffers worden onder meer toegekend voor :

  • Voor een goede overnachting prijs/kwaliteit
  • Voor de aanwezigheid van een terras of tuin,
  • Zwembad en/of wellness/fitness
  • Voor de aanwezigheid van een restaurant of bistro
  • Voor een uitstekende totaalbeleving